Bezpłatne konsultacje żywieniowe dla osób w trakcie leczenia onkologicznego

Kontynuując wspólna pracę rozpoczętą podczas LIVE’a naszej Fundacji, w czerwcu zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji online dla osób w trakcie leczenia onkologicznego lub ich bliskich, którzy poszukują rzetelnej i sprawdzonej wiedzy na temat żywienia pacjentów onkologicznych.
Konsultacje poprowadzi Karolina Bigos – dietetyczka ze specjalizacją z dietetyki klinicznej oraz psychodietetyki, która ma doświadczenie w pracy z pacjentami onkologicznymi.
Zapisy prosimy kierować na kontakt@gundacjabadz.pl
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłaszając swój udział, prosimy o opisanie w kilku słowach konkretnego problemu, który pojawia się w związku z leczeniem. Specyfikacja problemu jeszcze przed spotkaniem pomoże w sprawniejszym przebiegu konsultacji.
Uwaga! Konsultacje mają na celu opracowanie wstępnych zaleceń żywieniowych, propozycji uzupełnienia aktualnej diety, rozwiązaniu konkretnego problemu. Wstępna, jednorazowa konsultacja, przewidziana na ok 50 min pracy, nie zastąpi regularnej pracy ze specjalistą w przypadku poważnych i koniecznych do konsultacji z lekarzem zaburzeń odżywiania występujących podczas leczenia.
Karolina Bigos – dietetyczka, absolwentka SWSM w Katowicach, w trakcie studiów podyplomowych z psychodietetyki na SWPS w Katowicach. Dzięki praktyce w szpitalach oraz ciągłemu dokształcaniu na szkoleniach i konferencjach, stale poszerza swoja wiedzę jak wspierać żywieniowo chorych w walce z nowotworem. Więcej: www.dietetyk-kb.pl