Bilety na 5. Kongres Medycyny Integralnej już w sprzedaży!

Z radością informujemy, że na wiosnę znów zobaczymy się na 5. Kongresie Medycyny Integralnej! Tematem przewodnim nadchodzącego wydarzenia będzie „ŚWIAT W PEŁNI ZDROWIA”.

KUP BILET

Bilety Early Bird (w obniżonej cenie) na część wykładową Kongresu JUŻ DO KUPIENIA na: bilety.legia.com. Bilety Early Bird na kongresowe warsztaty (dla dorosłych i dzieci) w sprzedaży jeszcze w grudniu! Ceny Early Bird obowiązują do 2 stycznia 2024 r. Cześć wykładowa 8:30 – 17:00. Część warsztatowa 9:00 – 19:00.

Podczas Kongresu tematyczne warsztaty dla dzieci i dorosłych będą odbywać się RÓWNOLEGLE z wykładami. Prosimy o przemyślane zakupy, tak by zapewnić sobie obecność na wszystkich preferowanych wydarzeniach z bogatej kongresowej oferty. W razie pytań prosimy o email na: kontakt@fundacjabadz.pl

Tematem 5. Kongresu Medycyny Integralnej będzie zdrowie w kontekście połączeń wewnątrz nas i tych na zewnątrz – z innymi, ze środowiskiem, z otaczającą naturą, światem.

Będziemy przyglądać się sposobom na budowanie zdrowia i równowagi wewnętrznej w sposób, który nie jest oderwany od kontekstu, w którym funkcjonujemy.

Przyjrzymy się ekopsychologii – najnowszej dziedzinie psychologii oraz światowym trendom terapeutycznym.

Poruszymy temat szeroko pojmowanej pracy z traumą.

Będziemy brać pod uwagę połączenia, zależności i symbiozę między nami, a środowiskiem naturalnym.

Usłyszymy, dlaczego ekologia i zrównoważony rozwój są kluczowe zarówno dla przyszłości naszego zdrowia jak i zdrowia planety.

Dowiemy się, jak regularny kontakt z naturą może wzmocnić nasz własny dobrostan, odporność i umiejętność funkcjonowania w dynamicznie zmieniającym się świecie kryzysu klimatycznego, pandemii, antropocenu (epoki zmian środowiskowych dokonanych na Ziemi przez działalność człowieka).

Zastanowimy się, co konkretnie robić, by wspierać środowisko, wzmacniać więzi i nasz własny dobrostan?

Interaktywne wykłady dostarczą eksperckiej wiedzy oraz wielu praktycznych narzędzi, które uporządkują wiedzę i będą merytorycznym wsparciem w czasach chaosu informacyjnego, dotyczącego szczególnie zdrowia i nowoczesnego podejścia do ekologii.

Program Kongresu obejmuje: dynamiczne wykłady, symultanicznie odbywające się warsztaty dla dorosłych i dla dzieci; panel dyskusyjny; salę wystawienniczą.

KUP BILET

Organizatorami 5. edycji Kongresu jest Fundacja Bądź i Fundacja Legii, partnerem merytorycznym Instytut Psychoimmunologii IPSI. 

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ