Poco Sessions – praktyka 1×1. Start zapisów

Sesja 1:1 Poco Sessions to zindywidualizowana praktyka oddechu i medytacji dostosowana do Twoich potrzeb w tym momencie. Czas trwania wynosi około 60 minut. Praktyka odbywa się online.

Sesja rozpoczyna się krótkim ćwiczeniem ugruntowania, relaksacji i zwolnienia tempa. Następnie jest miejsce na to byś podzieliła / podzielił się wszelkimi uczuciami, wrażeniami cielesnymi, intencją na praktykę lub sytuacją z teraźniejszości lub przeszłości nad którą chcesz pracować.

Zapisy: kontakt@fundacjabadz.pl

Forma praktyki, która może być dla Ciebie najbardziej właściwa w tym momencie, pochodzi z tego czym się podzieliłeś / podzieliłaś. Może to być medytacja, praktyka świadomego połączonego oddechu, praktyki oddechowe prowadzące do relaksacji lub aktywacji.

Moją rolą w sesji 1:1 jest przedstawienie i wprowadzenie do wybranej praktyki (stworzenie ram) (frame) a następnie umożliwienie Twojej podróży (breathwork facilitator); bycie obecnym, słuchanie i bycie tuż obok Ciebie; trzymanie bezpiecznej przestrzeni i stworzenie dla Ciebie okazji do zajrzenia do środka, do relaksacji i dania sobie tego czego dziś potrzebujesz.

W sesji 1:1 będziemy też wspólnie szukać formy praktyki oddechowej, która jest dostosowana do Twojego rytmu i którą możesz stosować samodzielnie każdego dnia.

Pod koniec sesji jest miejsce na dzielenie się Twoimi wrażeniami, wszelkie pytanie a także ćwiczenie ugruntowujące.

Zapisane osoby otrzymają informacje o możliwych terminach swoich sesji do wyboru. Pierwsze spotkanie 1 x 1 jest bezpłatne (w ramach współpracy z Fundacją Bądź). Jest to spotkanie wprowadzające którego celem jest poznanie się i wspólne poszukiwanie praktyk oddechu i medytacji dostosowanych indywidualnie do Twoich potrzeb. Dlatego przed spotkaniem zapraszam do wypełnienia formularza informacyjnego.

Kolejne spotkania możliwe są w pakietach 3 lub 5 spotkań odbywających się co tydzień lub co dwa tygodnie. Pakiet (rozliczenie bezpośrednio z Prowadzącym) trzech spotkać kosztuje 570 złotych (190 złotych za jedną sesję) a pięciu 850 złotych (170 złotych za jedną sesję). Pakiety sesji opłacane są z góry a po opłacie udostępniony jest link do zapisów na platformie “Calendarly”. Istnieje możliwość przesunięcia terminu sesji z informacją na 48 godzin przed rozpoczęciem spotkania.

10% przychodu z każdej sesji kieruję na mikrokredyt poprzez platformę Kiva.org umożliwiającą udzielanie nieoprocentowanych pożyczek lokalnym oddolnym inicjatywom w 77 krajach świata, głównie na globalnym południu.

Przy zapisach obowiązuje kolejka, zapisujemy na spotkanie oraz na listę rezerwową. Osoby który zakończą praktykę, zwalniają miejsce i do pracy zapraszamy zapisanych na liście rezerwowej. Prowadzący będzie odbywał w tygodniu praktykę 1:1 z czterema osobami.

Prowadzenie – Michał Piasecki / @pocosessions

Na początku mojej drogi zajmowałem się projektowaniem inspirowanym naturą; byłem też nauczycielem akademickim. Żyłem życiem ciekawym, ale zbyt szybkim, bez połączenia z moim ciałem i z niektórymi moimi emocjami.

Choroba nowotworowa była trudnym i traumatycznym czasem ale teraz, po kilku latach, widzę ją jako dar. Otworzyła mnie na bardziej świadomy tryb życia, intuicję, nowe relacje i inspiracje.
Usłyszałem kiedyś, że najważniejsza podróż jaką możemy odbyć tę podróż “12 cali w dół, od bieżących myśli do serca”. Od mojej pierwszej medytacji codziennie staram się wybierać w taką podróż.

Dziś moja codzienna praktyka jest taka sama jak sesje które prowadzę; jest to zaproszenie by być w teraz; w tym momencie; odczuwać to co jest obecne w ciele a także wszystkie uczucia; nie chowając gniewu, smutku, strachu a także radości i miłości. Jest to też zaproszenie by zaakceptować wszystko to co jest obecne, a także przeszłość.

Przyjaciel zapytał mnie kiedyś czy ta akceptacja jest aktywna, czy pasywna? Jasne stało się wówczas dla mnie to, że jest to aktywna akceptacja. To akceptacja, która oferuje energię do życia, do zmiany, do eksploracji nowych dróg oraz do czułości i delikatności wobec siebie. Tym właśnie chciałbym się z Wami dzielić.