Choroby cywilizacyjne i stan zapalny – jak im zapobiegać? I LIVE Fundacji Bądź x dr Karolina Karabin

Fundacja Bądź oraz dr n. med. Karolina Karabin – biolożka medyczna i konsultantka ds. żywienia i stylu życia zapraszają 25 styczna o godz. 18:00, na godzinne spotkanie w formie LIVE’a na Facebooku Fundacji Bądź, podczas którego porozmawiamy m.in. o tym:

Czym jest stan zapalny i jakie jest jego związek z chorobami cywilizacyjnymi?
Filary medycyny stylu życia
Żywność jako modulator stanu zapalnego
Ruch jako element profilaktyki chorób
Sen i rytm okołodobowy
Stres jako źródło stanu zapalnego

dr n. med. Karolina Karabin – biolożka medyczna i diagnostka laboratoryjna, konsultantka ds. żywienia i stylu życia. Absolwentka Studium Medycyny Molekularnej. Pasjonatka dietetyki i immunologii. Od wielu lat zajmuje się popularyzowaniem wiedzy naukowej i medycznej na temat profilaktyki chorób i mechanizmów ich powstawania oraz medycyny stylu życia. Wiedzą dzieli się ze specjalistami i pacjentami m.in. na Instagramie @dr_karabin, stronie internetowej www.drkarabin.pl i w swoim podcaście.

By wesprzeć projekt otwartych, edukacyjnych LIVE’ów Fundacji Bądź dołącz do nas na www.patronite.pl/Badz. Dzięki Tobie będziemy działać dalej!