Karty CiałorelacJa – nowe karty do odkrywania relacji ze swoim ciałem, emocjami i jedzeniem

Gratulujemy Kobiety bez diety i Nacomi kosmetyki naturalne wypuszczenia w świat wspaniałej gry karcianej „CiałorelacJa”, która krok po kroku pozwala zobaczyć jaką mamy relację ze swoim ciałem, emocjami i jedzeniem.

KARTY DO KUPIENIA TUTAJ

CiałorelacJa – specjalnie dla kobiet – do grania, rozmyślania i budowania najważniejszej relacji w życiu. Karty CiałorelacJa powstały z troski i ciekawości. Badając różnorodne podejścia nas kobiet do własnych ciał i czynniki, które mają na nie wpływ, okazało się, że najlepszym co możemy zrobić, to stworzyć czułe narzędzie pozwalające na zadanie sobie istotnych pytań i wybranie swoich ścieżek mądrego dbania o siebie i siebie nawzajem.

Troszczymy się o kobiety, chcemy, żebyśmy szanowały swoje ciała, rozumiały siebie, swoje potrzeby i dbały o swój najlepiej pojęty dobrostan. Uważne traktowanie własnych potrzeb i czuły dotyk, to dla nas filary budowania pozytywnej relacji ciałem. Chcemy rozmawiać wprost i merytorycznie o jego potrzebach.

Do fascynującego dialogu na ten temat i ciekawej współpracy zaprosiłyśmy Kobiety Bez Diety, fundację stworzoną przez Agatę Ziemnicką, Katarzynę Błażejewską-Stuhr, Elę Lange, Martę Kielak i Darię Gradziuk, które w swojej codziennej, terapeutycznej pracy wspierają kobiety. Pierwszym efektem naszej wspólnej pracy jest zaprojektowana przez kobiety dla kobiet, pierwsza na świecie, gra służąca czułemu traktowaniu naszych ciał – CiałorelacJa. Gra składa się z trzech talii dotyczących emocji, jedzenia i ciała, razem dziewięćdziesiąt kart.

Pierwsza zasada gry jest prosta: być dla siebie łagodną, nie wymagać za wiele i dać sobie czas. Kategorie kart – Emocje, Ciało, Jedzenie – oferują różne obszary do eksploracji. ZAPYTAJ, ZADBAJ I POMYŚL – to trzy podejścia, które pomagają dostosować grę do aktualnych potrzeb. Można wybrać kartę, która najbardziej rezonuje w danej chwili, bądź przemieszczać się między kategoriami. Gra samodzielna, czy w kręgu kobiet, CiałorelacJa tworzy przestrzeń do otwartej rozmowy i refleksji. Wspólna gra pozwala na dzielenie się odpowiedziami na pytania z kategorii ZAPYTAJ i na budowanie dyskusji wokół treści kart POMYŚL. Na zakończenie gry w kręgu kobiet, każda z grających bierze jedną kartę z kategorii ZADBAJ jako zadanie do realizacji w swojej codzienności. Odkrywajmy swoją relację, pielęgnujmy swoje wnętrze i budujmy silne więzi.

Chcąc jeszcze głębiej wejść w rozmowę, gra dla mamy i córki oferuje wyjątkową okazję do wspólnego odkrywania ważnych wartości i budowania relacji. Karty oznaczone serduszkiem to propozycje do przegadania, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i wieku córki. CiałorelacJa to nie tylko gra, to czułe narzędzie do budowania relacji z własnym ciałem i emocjami, gdzie można losować karty ręcznie, ale również skorzystać z automatu losującego po zeskanowaniu dostępnego w instrukcji kodu.

Rozpoczynając podróż z kartami CiałorelacJa, dajemy sobie chwile refleksji, rozmowy i troski. To droga do odkrywania siebie i budowania silnych fundamentów dla swojego harmonijnego życia.

Wspaniałego odkrywania siebie i budowania swojej niepowtarzalnej Ciałorelacji!

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ