Czy blizny muszą boleć? LIVE Fundacji „Bądź”

Fundacja Małgosi Braunek „Bądź” oraz Anna Święcka-Głowacka – dyplomowana terapeutka pracy z ciałem i Rolferka®, zapraszają 17 listopada (czwartek) o godz. 19:30 na LIVE na Facebooku. Tematem spotkania będą blizny pooperacyjne, blizny po terapii radiologicznej i operacjach onkologicznych oraz blizny powypadkowe. Jak uwolnić się od bólu i poczucia sztywności, dzięki powięziowej terapii blizn?

Podczas spotkania dowiesz się:

• dlaczego blizny nie muszą boleć! czyli parę słów o powięzi?
  • dlaczego z bliznami trzeba pracować, samemu w domu i ze specjalistą od terapii blizn
  • dlaczego praca z bliznami powinna być bezbolesna i nieinwazyjna?
  • że wiek blizny nie jest ograniczeniem i stare blizny też można uwolnić od sztywności, nadwrażliwości, ciągnięcia, etc.
  • że blizny mogą być przyczyną obniżonego nastroju, depresji a nawet źródłem traumy i dlatego m.in. trzeba z nimi pracować.
    Dla kogo jest spotkanie?
  • Dla każdego kto ma na ciele blizny:
    powypadkowe,
    pooperacyjne – klasyczne jak i laparoskopowe.

A w szczególności po:

• cesarskim cięciu,
  • operacjach brzucha takich jak histerektomia, miomektomia, appendektomia albo cholecystektomia,
  • złamaniu kończyn, obojczyka, po – endoprotezie biodra albo kolana,
  • po terapii radiologicznej czy operacjach onkologicznych np. mastektomii,
  • tarczycy, usunięciu nerki,
  • bypasach,
  • po poparzeniu, po przeszczepach skóry,
  • po usunięciu torbieli np. Bartholino, czy innych,
  • po stłuczeniach, pogryzieniach przez psa/konia, po stanach zapalnych, rozcięciu, etc.

oraz:

• dla rodziców dzieci będących po wypadkach lub operacjach/zabiegach chirurgicznych.
  • dla partnerów/ek osób z bliznami.

Anna Święcka-Głowacka – terapeutka powięzi, blizn i traumy. Łączy w swojej praktyce metodę holistycznej, manualnej pracy z ciałem – Rolfing®Integracja Strukturalna z pracą z traumą i stresem wg psychofizjologicznej metody Somatic Experiencing. Specjalizuję się w pracy z bliznami metodą ScarWork, przy której korzystam z podejścia SE. Więcej na: www.rolfing-warszawa.pl