Dziękujemy za 1,5% podatku przekazanego Fundacji Bądź w 2023 roku!

Dziękujemy za 1,5% podatku przekazanego Fundacji Bądź w 2023 roku! Czujemy, że się rozwijamy! W tym roku dzięki Wam otrzymaliśmy 42 245,00 zł, dziękujemy!

Niezmiennie:
Rozwijamy nasze projekty edukacji zdrowotnej oraz konsultacje i grupy wsparcia dla osób w kryzysie zdrowia i ich bliskich.

Przygotowujemy się do zorganizowania dla Was stacjonarnej przestrzeni w Warszawie, by móc regularnie organizować spotkania i warsztaty.

Chcemy rozwijać akcje przeznaczone dla osób chorych onkologicznie, które będą dla pacjentów_ek dostępne za darmo i organizowane również stacjonarnie poza Warszawą, na terenie całej Polski.

To zaledwie kilka działań zaplanowanych na 2024! Dlatego pamiętajcie o nas przy kolejnym rozliczeniu. KRS: 0000381339.

Dziękujemy, że jesteście z nami! 💛
Zespół Fundacji Małgosi Braunek Bądź