Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй, їж, знайо! Wspólna kuchnia Blyzkist i Fundacji „Bądź” w Jazdowie

Drodzy, (🇺🇦Український текст внизу 👇)

w imieniu Lubov Grin, Tarasa Gembika, grupy Blyzkist i Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na ostatnie wakacyjne spotkanie z cyklu „Gotuj, jedz, poznawaj” w warszawskim Jazdowie (Zaczarowany Ogród, domek 3/17). Ideą wspólnej kuchni jest cykliczne przygotowywanie wspólnych, niedzielnych śniadań.

Tym razem wspólnie ugotujemy potrawę, która pochodzi z obwodu Winnickiego. Przepyszne pyriżky MANZARI, według autorskiego przepisu Pani Lubov. Na chętnych, pod koniec spotkania będzie czekać mini quiz z poprzednich spotkań! Nagrodą będzie deser który przygotuje Pani Lubov!

🇺🇦 21.08 від 11:00 ми хотіли б запросити вас разом з пані Любов’ю Гринь на чергове спільне готування , вивчення через їжу історії, традицій та обрядів стародавньої та сучасної України.

Цього разу ми разом приготуємо страву, походження з Вінницької області, а саме смачнющі пиріжки МАНЗАРІ за оригінальним рецептом пані Любові. На кінець зустрічі для бажаючих буде міні вікторина з попередніх зустрічей, а нагородою буде десер, який приготує Пані Любов, до зустрічі.

Spotkania Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй, їж, знайо, odbywają się w ramach wspólnego wakacyjnego programu Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” i Blyzkist w warszawskim Jazdowie.

Zapraszamy także do skorzystania z zajęć ruchowych i plastycznych dla Polskich i Ukraińskich dzieci, więcej informacji TU.

Do skorzystania z konsultacji psychologicznych w języku ukraińskim.
Zapisy: kontakt@fundacjabadz.pl
Więcej informacji TU.

Ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w pomoc i organizację przyjaciół, dzięki którym od teraz możemy spotykać się w Jazdowie!

MSD Polska
Otwarty Jazdów
Blyzkist
Orina Krajewska
Taras Gembik

Grafika i design projektu Kai Kusztry dziękujemy!

Cały czas prowadzimy zbiórkę na rzecz pomocy ofiarom wojny w Ukrainie.

Jeśli ktoś z Was chciałby wesprzeć nas darowizną będziemy wdzięczni za każdą wpłatę na konto fundacji

FUNDACJA MALGOSI BRAUNEK BADZ
69 1090 1870 0000 0001 5032 4816

Nasze stałe działania może też wspierać od niedawna na Patronite.pl 💸  https://patronite.pl/Badz