Low Pressure Fitness. Jakie ma korzyści dla zdrowia? I LIVE Fundacja Bądź x Anna Łukasik

Fundacja Badź i Anna Łukasik – fizjoterapeutka uroginekologiczna oraz instruktorka metody oddechowo – powięziowej Low Pressure Fitness, zapraszają 7 grudnia (czwartek) o godz. 20:00 na spotkanie LIVE na Instagramie Fundacji Bądź, posłuchamy o zasadach i korzyściach Low Pressure Fitness oraz odbędziemy wspólna praktykę.

Low Pressure Fitness (dalej LPF) był początkowo treningiem medycznym wykorzystywanym jako element terapii uroginekologicznej – głównie ukierunkowanym na terapię blizn w jamie brzusznej, inkontynencję oraz terapię rozejścia mięśni brzucha. Jednak Low Pressure Fitness ewoluował i stał się doskonałą formą uzupełniającą trening funkcjonalny oraz jest promowany jako forma profilaktyki zdrowia kobiet.

Z naszego LIVE’a dowiesz się:
Na czym polega oraz w jaki sposób rozpocząć praktykę metody LPF?
Jakie benefity niesie za sobą metoda LPF?
Jakie schorzenia i problemy zdrowotne może pomóc rozwiązać metoda LPF?
Jak poprzez kontrolę oddechu i praktykę pauz oddechowych, połączonych ze spokojnym ruchem, redukować napięcia w ciele?

Do KOGO kierujemy wydarzenie: do wszystkich chcących poznać nową metodę ruchową, która wzmacnia mięśnie głębokie (CORE) w tym mięśnie dna miednicy. Zwłaszcza osób prowadzących siedzący tryb życia; kobiet po porodzie, doświadczających bolesnych miesiączek, chorujących na endometriozę; osób cierpiących na chroniczne zaparcia.

Ania Łukasik – jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną oraz pierwszą w Polsce instruktorką oraz ambasadrką metody oddechowo – powięziowej Low Pressure Fitness. Ostatnie 10 lat spędziłam mieszkając i pracując jako fizjoterapeutka w Stanach Zjednoczonych w Kalifornii. Chciałabym zdobyte doświadczenie w Stanach wykorzystać w kompleksowej terapii kobiet w Polsce. Więcej www.annalukasik.com

LIVE’y Fundacji Bądź są otwarte dla wszystkich i bezpłatne. Nie wymagają zapisów. Zapraszamy na nasz profil na Instagramie @fundacja_badz, we wskazanym terminie, by na żywo posłuchać spotkania. LIVE zostanie zapisany i będzie dostępny na naszym profilu w sesji filmy oraz na YouTube’ie: www.youtube.com/@fundacjabadz

By wesprzeć projekt otwartych, edukacyjnych LIVE’ów Fundacji Bądź dołącz do nas na www.patronite.pl/Badz. Dzięki Tobie będziemy działać dalej!