Podcast „Osobiste rozmowy holistyczne” Oriny Krajewskiej na żywo

Orina Krajewska zaprasza do KinoGramu na podcast „Osobiste rozmowy holistyczne” z udziałem publiczności. Z Karoliną i Maćkiem Szaciłło porozmawia o równowadze wewnętrznej według ajurwedy. Wydarzenie odbędzie się 20 czerwca o godzinie 18:00.

Zapis spotkania dostępny TU.

Aktorka Orina Krajewska jest prezeską Fundacji Małgosi Braunek Bądź i autorką książek „Bądź. Holistyczne ścieżki zdrowia” oraz „Siła umysłu. Siła emocji. Duchowe ścieżki zdrowia”. Propaguje integralne podejście do zdrowia, w którym obok troski o ciało równie ważna jest dbałość o dobrostan psychiczny i zrównoważony model życia. Dla „Vogue Polska” Orina prowadzi cykl rozmów „Jestem i Będę” i podcast „Osobiste rozmowy holistyczne” o zdrowiu psychicznym, budowaniu wewnętrznej siły i równowagi emocjonalnej.

Do rozmowy na żywo w warszawskim KinoGramie, w towarzystwie publiczności, zaprosiła małżeństwo, Karolinę i Maćka Szaciłło, którzy w swojej kulinarnej i terapeutycznej praktyce posiłkują się staroindyjską ajurwedą. Para prowadzi bloga MEDYtuJEMY oraz własna manufakturę ajurwedyjskich olejów ziołowych Prakriti. Przez lata gotowali i prowadziło cykl na antenie „Dzień Dobry TVN”, pisze poradniki i książki kulinarne (m.in. „Karolina odNOWA”, „Karolina na detoksie”) i prowadzi warsztaty medytacji oraz życia w zgodzie w naturą.

Tematem rozmowy będzie równowaga wewnętrzna według ajurwedy. Stare systemy medyczne postrzegają zdrowie jako równowagę na poziomie ciała, umysłu i ducha. Skupiają się na naszych stanach emocjonalnych i wewnętrznej kondycji, którą traktują jako priorytet na drodze do zdrowia. Czego możemy nauczyć się od ajurwedy? Czy ajurweda to system uniwersalny? Jak żyć w większej równowadze?

Szczegóły i link do biletów na spotkanie dostępny TU

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ