Stres i napięcie zapisane na twarzy. Jak je skutecznie uwalniać? LIVE Fundacji „Bądź”

Fundacja Małgosi Braunek „Bądź” oraz Edyta Maksimowicz – trenerka i terapeutka twarzy, zapraszają 27 października (czwartek) o godz. 19:00 na LIVE na INSTAGRAMIE. Tematem spotkania będzie uwalnianie stresu i napięcia z twarzoczaszki.

Czego będzie można się dowiedzieć?
– jakie emocje “zasiadają” najchętniej w twarzy i jej okolicach?
– dlaczego i w których miejscach w twarzoczaszce i jej okolicach kumulujemy napięcie?
– jak z tym pracować poprzez masaż, automasaż oraz ćwiczenia?

Dla kogo LIVE?
– Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy czują, że napięcia dnia codziennego “zaciskają im szczękę”,
– dla osób, które mają ustawicznie napiętą górę pleców i szyję
– dla osób z napięciowymi bólami głowy,
– wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć, jak zacząć uwalniać napięcie z ciała.

Edyta Maksimowicz, autorka metody Facegroovin’. Trenerka i terapeutka twarzy specjalizująca się w treningu diagnostycznym oraz diagnostyce problemów napięciowych twarzy. Wiedzę z zakresu treningu, diagnostyki ciała, terapii fizjoterapeutycznych oraz masażu zdobywała na szkoleniach w Polsce i za granicą. Szczegóły ​​facegroovin.com

Spotkanie LIVE nie wymaga zapisów zapraszamy na nasz profil Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” na Instagramie, 27 października o godz. 19:00. LIVE pojawi się jako post.