SUMISH & ГALAS – warsztaty art terapii i dyskusja

🇺🇦 SUMISH & ГALAS Już w niedzielę (25 lutego), dzień po drugiej rocznicy wybuchu pełnoskalowej inwazji rosyjskiej na Ukrainę, spotykamy się w Turnus na Wolskiej, żeby ze sobą pobyć. Zapraszamy od godz. 15:00 wszystkich i wszystkie chętne. Wejściówki – cegiełki 20+PLN.

Plan dnia
16:00-17.00 w obecności psycholożki Oleny Masyk otworzymy terapeutyczną dyskusję na temat solidarności, potrzeb i wzajemnego wsparcia.

17:00-18.00 zapraszamy na wspólne warsztaty Art (therapy) z Kają Kusztrą. Będzie twórczo i przede wszystkim razem.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom ГALAS SUMISH ze wsparciem Fundacja Małgosi Braunek Bądź. Grafiki: Sasha Bright

Do zobaczenia!

🇬🇧 On this day, as we reflect on the 2 years of the war in Ukraine, our focus is on unity, solidarity, and support.
We come together to back each other, to fill ourselves with warmth and confidence.

we’ll prepare treats, listen to music, watch movies, engage in art therapy and of course gather funds to support our homeland
– music
– art therapy