Żywienie w trakcie leczenia onkologicznego. LIVE Fundacji „Bądź”

Fundacja Małgosi Braunek „Bądź” oraz Karolina Bigos – dietetyczka ze specjalizacją z dietetyki klinicznej oraz psychodietetyki; zapraszają 24 maja o godz. 20:00 na LIVE na Facebooku, poświęcony żywieniu pacjentów i pacjentek w trakcie leczenia onkologicznego.
Czego będzie można dowiedzieć się podczas spotkania?
1. Jakich produktów unikać podczas leczenia.
2. Sposoby na dolegliwości związane z chorobą i zastosowanym leczeniem.
3. Dieta dostosowana do prowadzonego leczenia.
4. Doustne suplementy pokarmowe, kiedy je wprowadzić i jak?
Wydarzenie jest skierowane do osób w trakcie leczenia oraz ich bliskich, którzy szukają sprawdzonej wiedzy i wskazówek.
Karolina Bigos – dietetyczka, absolwentka SWSM w Katowicach, w trakcie studiów podyplomowych z psychodietetyki na SWPS w Katowicach. Dzięki praktyce w szpitalach oraz ciągłemu dokształcaniu na szkoleniach i konferencjach, stale poszerza swoja wiedzę jak wspierać żywieniowo chorych w walce z nowotworem. Więcej: www.dietetyk-kb.pl
Spotkanie LIVE nie wymaga zapisów zapraszamy na nasz profil Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” na Facebooku, 24 maja o godz. 20:00. LIVE pojawi się jako post.
Zapraszamy!