Uwolnij swój głos – jak dzięki oddechowi odzyskać równowagę psychofizyczną? LIVE Fundacji Bądź

Fundacja Małgosi Braunek Bądź oraz Magdalena Kizinkiewicz – terapeutka oddechu i głosu, zapraszają 29 maja (poniedziałek) o godz. 19:00, na LIVE’a na Facebooku. Tematem spotkania będzie głos i jego znaczenie w procesie powrotu do równowagi psychofizycznej po zaburzeniach spowodowanych nieprawidłowym oddechem, depresji, stanach lękowych, długotrwałym stresie.

Czego będzie można dowiedzieć się podczas LIVE’a?
Na czym polega oddech fizjologiczny?
Jakie znaczenie ma oddech w równoważeniu sfery fizycznej i emocjonalnej?
Na czym polega terapia głosu i oddechu?
Jak praca z głosem i oddechem mogą pomóc w „odmrażaniu” emocji i uwalnianiu napięć z ciała?

Do kogo kierujemy wydarzenie?
Do wszystkich poszukujących sposobów na wprowadzenie większej równowagi i spokoju do codziennego życia.
Osób żyjących w przewlekłym stresie, które mają poczucie że „brakuje im tchu”, a głos „utyka w gardle”.
Osób chcących dowiedzieć się na czym polega rehabilitacja głosu po urazach fizycznych i emocjonalnych.
Osób zawodowo pracujących głosem i występujących publicznie, którzy dzięki sprawnemu i świadomemu korzystaniu z własnego głosu, chcą odkryć w sobie nowe pokłady mocy i indywidualności.

Prowadzenie: Magdalena Kizinkiewicz – terapeutka oddechu i głosu, aktorka, logopedka, reżyserka, pedagożka. Pracuje nad emisją głosu w nurcie Physiological Voice Training – Flow Phonation wg dr H. Noe (który jest też jej nauczycielem). Stale współpracuje z Warszawską Szkołą Filmową, Izbą Adwokacką w Warszawie i z grupami terapeutów „Słuchając Ciała” oraz mówców Milewski i Partnerzy”. Autorka autorskich warsztatów „Uwolnij swój głos”. Prowadzi swój własny kanał na YouTubie „Kraina Głosu – Magdalena Kizinkiewicz”.

„Na człowieka patrzę holistycznie, z szacunkiem do procesów w nim zachodzących, które zawsze wymagają czasu i gotowości na zmianę. Głos i oddech są moim przewodnikiem i papierkiem lakmusowym stanu mojej duszy, a przez to też ciała”.

Więcej o Magdalenie na jej Instagramie, Facebooku i YouTube’ie.

Zachęcamy do wspierania nas na Patronite. Dzięki Wam będziemy działać dalej!