BHP psychoterapii – LIVE Fundacji Bądź I Rozmowa Oriny Krajewskiej z Joanną Gutral I Instagram

Orina Krajewska – aktorka, autorka książek, twórczyni podcastów o zdrowiu na Vogue Polska oraz Joanna Gutral – psycholożka i certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, zapraszają 9 października (poniedziałek) o godz. 20:00 na rozmowę LIVE na Instagramie (IG: @fundacja_badz) i Joanny Gutral (IG: @joanna_gutral).

W przeddzień Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego (10 października), usłyszymy o BHP psychoterapii i bezpiecznego korzystania ze wsparcia psychologicznego.

Podczas spotkania dowiemy się m.in:
Czym kierować się przy wyborze psychoterapeuty?
Jak wybrać tę właściwą osobę w gąszczu internetowych ofert i propozycji?
Na co zwrócić uwagę podczas wyboru podejścia, nurtu terapeutycznego?
I skąd wiedzieć, że ta konkretna metoda jest właściwa i bezpieczna?
Po czym poznać „dobrego terapeutę”? Jakie są kryteria jego oceny: wykształcenie, certyfikaty, doświadczenie?
Skąd wiadomo, że komuś można zaufać, a co powinno zwrócić naszą uwagę?

Joanna Gutral – psycholożka i certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (certyfikat PTTPB nr 896), członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies, swoją pracę poddaje regularnej superwizji i intrawizji zespołowej. Z wyróżnieniem ukończyła Podyplomową Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS (2016-2020).

Oprócz popularyzatorskiego i naukowego zamiłowania wobec psychologii i pracy psychoterapeutycznej, od lat zajmuje się także także psychoedukacją. Współtwórczyni portalu i podcastu psychoedukacyjnego Zdrowa Głowa, a także kampanii społecznej „Mam terapeutę”. Autorka podcastu Gutral Gada. Wiecej TU.

Orina Krajewska – aktorka, współzałożycielka i prezeska Fundacji Bądź. Propagatorka holistycznego stylu życia i integralnego podejścia do zdrowia. Na co dzień znana widzom m.in. z serialu „Barwy szczęścia”. Autorka książek „Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź” i „Siła umysłu. Siła emocji Duchowe ścieżki zdrowia”. Felietonistka i autorka podcastów o zdrowiu na Vogue Polska.

By wesprzeć działania edukacyjne Fundacji Bądź dołącz do nas na patronite.pl/Badz. Dzięki Tobie będziemy działać dalej!