Historia Twojego Ciała. LIVE Fundacji Bądź x Ela Lange x Kobiety bez diety

Fundacja Badź i Elżbieta Lange – psychoterapeutka, psychodietetyczka, współtwórczyni Fundacji „kobietybezdiety”, zapraszają 16 października (poniedziałek) o godz. 20:00 na spotkanie LIVE na Facebooku Fundacji Bądź, której tematem będzie: Historia Twojego Ciała. Być może to będzie pierwszy krok, żeby zająć się swoim ciałem z troską i czułością, aby wreszcie przestać go nienawidzić, krytykować i oceniać. Ciało to twój dom, jedyny jaki masz.

Spotkanie będzie okazją do:
Spojrzenia na historię jako opowiada twoje ciało?
Dowiesz się z jakiego powodu tak trudno mieć kontakt ze swoim ciałem i jak go odzyskać?
Jak z z troską i uważnością zacząć pracować ze swoim ciałem?
Dlaczego warto być obecnym w swoim ciele?
Jak korzystać z mądrości ciała, które zawsze robi wszystko na rzecz naszego przetrwania.

Elżbieta Lange – Górska. Jestem Psychoterapeutką specjalizującą się w nurcie Gestalt, Psychodietetykiem, Dyplomowanym Diet Coachem. Od lat prowadzę prywatną praktykę w gabinecie, szkolenia oraz grupy terapeutyczne. Jestem autorką książek „Emocje na talerzu”, „Nie t(ł)ucz się dietami”, „Gdybym tylko schudła…” Jako ekspert występuje w audycjach radiowych i telewizyjnych. Aktualnie razem z innymi ekspertkami od żywienia współtworzę kampanię społeczną „kobietybezdiety”, która ma na celu przeciwdziałać przemocy wobec ciała i opresji odchudzania. Owocem naszej wspólnej pracy jest książka „Kobiety bez diety-Rozmowy bez retuszu.” Na co dzień wspieram kobiety, które doświadczają różnych problemów z ciałem.
Więcej o mnie na www.langeterapia.pl

LIVE’y są otwarte dla wszystkich i bezpłatne. Nie wymagają zapisów zapraszamy na Facebook’a we wskazanym terminie, by na żywo posłuchać spotkania. LIVE zostanie zapisany i będzie dostępny na naszym profilu w sesji filmy oraz na YouTube’ie link do kanału TU.

By wesprzeć projekt otwartych, edukacyjnych LIVE’ów Fundacji Bądź dołącz do nas na www.patronite.pl/Badz. Dzięki Tobie będziemy działać dalej!