Konsultacje psychologiczne w jęz. ukraińskim I Психологічні консультації українською мовою

Український текст внизу.

W ramach wakacyjnego programu Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” i grupy Blyzkist w Jazdowie, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji psychologicznych online dedykowanych osobom z Ukrainy.

Konsultacje w języku ukraińskim prowadzi Natalia Rainyk. Konsultacje będą prowadzone do końca sierpnia.

Zapisy kontakt@fundacjabadz.pl

Natalia zajmuje się takimi tematami jak: wypalenie emocjonalne, relacje rodzic-dziecko, trudności w samorealizacji, trudności z samooceną, zaburzenia lękowe, depresja, kryzysy osobiste.

Natalia Rainyk uzyskała podstawowe wykształcenie jako psycholog na Ukraińskim Katolickim Uniwersytecie, tytuł magistra psychologii klinicznej z podstawami psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Studiowała również teorie psychoanalizy na Ukraińskim Uniwersytecie Psychoterapeutycznym.

Praktykę psychoterapeutyczną rozpoczęła w 2017 roku. Natalia praktykuje prywatnie, a także ma doświadczenie w pracy w Poradni Psychoneurologicznej we Lwowie.

Zapraszamy także do skorzystania z prowadzonych w środę zajęć ruchowych i plastycznych dla Polskich i Ukraińskich dzieci, więcej informacji: fundacjabadz.pl i u koordynatorki projektu Agnieszka Lewalska: alewalskagraczyk@fundacjabadz.pl

oraz

na wspólne gotowanie w ramach cyklu – Gotuj, jedz, poznawaj! I Готуй, їж, знайомся! Ideą wspólnej kuchni jest przygotowywanie wspólnych, niedzielnych śniadań. Poznawanie się nawzajem poprzez kuchnię i bycie blisko.

Widzimy się na otwierającym cykl śniadaniu już 3 lipca o godzinie 12:00, spotkania potrwają dookoła 2 godzin.

Ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w pomoc i organizację przyjaciół, dzięki którym od teraz możemy spotykać się w Jazdowie!

MSD Polska
Otwarty Jazdów
Pamela Bożek i podopieczni Przedszkola “Słoń”
Arka Lukasza Podolskiego – Lukas Podolski Arche
RiO Edu Centrum Warszawa
Blyzkist
Orina Krajewska
Taras Gembik
Coco Kate
Kaja Kusztra (autorka naszych grafik, dziękujemy!)
Krzysztof Nowiński
Aleksandra Nowińska
Agnieszka Lewalska – Graczyk
Agnieszka Zakrzewska

Cały czas prowadzimy zbiórkę na rzecz pomocy ofiarom wojny w Ukrainie.

Jeśli ktoś z Was chciałby wesprzeć nas darowizną będziemy wdzięczni za każdą wpłatę na konto fundacji

FUNDACJA MALGOSI BRAUNEK BADZ

Nasze stałe działania może też wspierać na Patronite.pl jesteśmy pod linkiem

Dziękujemy, że jesteście!

У рамках програми Фонду Малгосії Браунек «Будь» та груп Близькість у Яздові, запрошуємо вас скористатися безкоштовними психологічними онлайн консультаціями для українців.

Консультації українською мовою проводить Наталія Райник. Консультації триватимуть до кінця серпня.

Записатись можна тут – kontakt@fundacjabadz.pl

Наталія працює з такими темами як: емоційне вигорання, стосунки у сфері батьки-діти, труднощі в самореалізації, складнощі з самооцінкою, тривожні розлади, депресивні стани, особистісні кризи.

Наталія Раїник базову освіту психолога отримала в Українському Католицькому Університеті, ступінь магістра з клінічної психології з основами когнітивно-поведінкової психотерапії. Також паралельно вивчала теорії психоаналізу в Українському Психотерапевтичному Університеті.

Психотерапевтичну практику почала у 2017 році. Наталія практикує приватно, також має досвід роботи у Психоневрологічному диспансері Львова.

Також запрошуємо вас скористатися уроками руху та мистецтва, які проводяться в середу для польських та українських дітей, більше інформації: fundacjabadz.pl та у координатора проекту Агнешки Левальської: alewalskagraczyk@fundacjabadz.pl

А також до спільного приготування в рамках циклу – Готуйте, їжте, вчіться! Ідея спільної кухні — готувати спільні недільні сніданки. Знайомство один одного через кухню та близькість.

Зустрінемось на відкритті сніданку 3 липня о 12:00, зустрічі триватимуть близько 2 годин.

Велика подяка всім, хто долучився до допомоги та організації друзів, завдяки яким ми можемо зустрічатися в Яздові відтепер!

MSD Польща
Otwarty Jazdów
Памела Божек та вихованці дитсадка «Słoń»
Ковчег Лукаша Подольського – Lukas Podolski Arche
RiO Edu Centrum Варшава
Близкіст
Орина Краєвська
Тераса Гембік
Коко Кейт
Кая Куштра (автор нашої графіки, дякую!)
Кшиштоф Новінський
Олександра Новінська