Zagłosuj na Orinę Krajewską w plebiscycie Warszawianka Roku 2022!

Nagroda Warszawianki Roku jest przyznawana zarówno za działalność na rzecz stolicy, jak i realizację działań na rzecz promowania wartości, takich jak tolerancja, wybitne osiągnięcia w swojej dziedzinie, działalność na rzecz kobiet, społeczeństwa obywatelskiego i społeczności lokalnej.

Zagłosuj

„Jestem bardzo wzruszona nominacją do tytułu Warszawianki roku 💛

Tak wiele wspaniałych, wrażliwych, empatycznych, inspirujących i odważnych kobiet. Gratuluję wszystkim współnominowanym, ogromny zaszczyt znaleźć się w tej 10.
Dzięki kapituło i dzięki Miasto Stołeczne Warszawa za konkurs w którym głównymi wygranymi są promowane wartości.

To nominacja dla całej naszej Fundacja Małgosi Braunek Bądź i dla kolektywu wspaniałych osób z jakimi mam na codzień szczęście współpracować, działać i znać się. Codziennie małymi krokami, z serca i holistycznie do przodu”. – Orina Krajewska

Głosy można oddawać elektronicznie, za pomocą formularza znajdującego się na stronie: warszawiankaroku.um.warszawa.pl, podczas miejskich wydarzeń oraz za pomocą papierowego formularza.

Wypełniony formularz można wysłać elektronicznie na adres: warszawiankaroku@um.warszawa.pl lub dostarczyć pocztą lub osobiście do Biura Marketingu Miasta przy ul. Senatorskiej 36, 00-095 Warszawa, p. 203, z dopiskiem „Warszawianka Roku”.

Głosowanie trwa od czwartku do 24 października (w przypadku głosowania internetowego do godz. 23:59, a w przypadku głosowania papierowego do godz. 16:00).

Dziękujemy za każdy oddany głos!

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ